OPTİMA BLUE TOP

* Patentli Spiralcell teknolojisi sayesinde daha çok kullanım süresi, daha kısa şarj olma süresi ve geleneksel marin akülerine göre iki kat süreli kullanım.
* Marş anında çok yüksek güç
* Asit sızdırmaz özelliği ve yüksek ısı dayanıklılığı ile birlikte daha uzun raf ömrü.
* Akü içindeki spiral plakalar yerine sabitlenmiştir, bu da akü'nün titreşime karşi daha dirençli olmasını saglar.Yapılan testlerde geleneksel marin akülere göre bu oran 1'e / 15 olarak tespit edilmiştir.Bu durum optima aküleri yoğun sallanımlı seyirler için mükemmler bir seçenek yapmaktadır.
* SpiralCell aküler, sıradan akülere göre daha geniş yüzey plakası sunmaktadır, çünkü kendi etrafındaki yüzey bobinleri silindir şeklindedir. Bu da, daha fazla kimyasalın plakayla temas ederek, daha hızlı yeniden doldurma ve daha fazla güç aktarımıdır.
Derinine İnme
Derin devir akülerden, tipik olarak kullanım sırasında akü kapasitesinin yüzde 60-70'inin deşarj olduğu kullanımlarda yararlanılmaktadır. Bu derin, tekrarlanan amper yükü aküye bu "derin devir" adını vermiştir. Ve sadece yüzde 1 ile 3 deşarja maruz kalmasıyla araba marş aküsünden oldukça farklıdır.

OPTIMA YELLOW TOP

* Optima aküler saf kurşun plakalı (TPPL), CCA (soğuk marş akımı) değerleri çok yüksek olan kaliteli Spiral AGM akülerdir.
* Teknelerde baş pervane, ırgat, makine start ve yaşam aküsü olarak kullanılabilirler.
* Optima aküler ayrıca yüksek güç talebi olan bir çok iş aracında standart ekipman olarak kullanılmaktadır.
* Güçlü bir motora sahip veya içerisindeki sistem / cihazlar nedeniyle yüksek güç talebi olan araçlarda kullanıma uygundurlar.
* Ayrıca Off-Road araçlardaki vinçler için en uygun aküdür. Sarsıntı ve titreşime karşı dayanıklı olup, özel kullanıma uygundur.
* Spiral yapıları sayesinde uzun süre yüksek akım verebilirler ve açık gri tabanı olan Optima aküler Deep Cycle özelliği taşımaktadırlar.
* Saf kurşun plaka kullanılan (TPPL) AGM tip akülerdir.
* Gaz çıkarmazlar. Yaşam alanında kullanıma uygundur. Tam bakımsızdır.
* Hızlı şarj olabilir. Uzun kullanım oranına sahiptir. Kendi kendine discharge olma oranı çok düşüktür.

OPTIMA RED TOP

Akünün sadece dizaynı bile büyük beğeni toplamaktadır. Daha da önemlisi, OPTIMA aküleri; modifiye araçlar, kamyonlar, arazi ve offroad araçlar gibi yüksek performanslı araçların motorlarındaki yüksek ısılarla rahatlıkla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmıştır. Akünün kapalı hücreleri, eğimli montaj pozisyonlarında bile sızdırma yapmaz ve asidin aküye zarar verme riskini ortadan kaldırır. Patentli Spiralcell teknolojisi sayesinde akünün içindeki bütün malzemeler, güvenilir bir şekilde sabitlenmiştir. Bu özellikleri ile OPTIMA aküleri, en zorlu koşullarda bile sarsılmayla  kolayca baş eder.
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!
+90 216 507 15 45
+90 533 731 07 25