1996 yılında tekne ve deniz araçları üzerinde başlayan denizcilik serüvenimiz 2015 yılında " TUSEL Teknik hizmetler san. tic. ltd. şti " firmasının kurulumu ile her türlü deniz araçlarının elektriksel donatım, imalat, satış ve pazarlama alanlarında kullanıcıya güvenli ve kaliteli kullanım imkanı sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız sadece tekne, yat, gemi gibi deniz araçlarında ihtiyaç duyulan elektrikli cihaz, sistem ve ekipmanların tedariki değil aynı zamanda donatımından kurulumuna kadar anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Tekne, yat, bot ...gibi deniz araçlarında projelendirmeden teslimine kadar her türlü malzeme temini, tedarik, montaj ve sistem kurulumu okulların ilgili bölümlerinden mezun olmuş, piyasada yetişmiş uzman ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin kaliteden geçtiğini idrak eden firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet vermek adına yenilikleri takip eden, teknolojik yatırımlara önem veren ve tecrübeli çalışma arkadaşlarını bünyesinde bulundurarak sizlerin hızlı ve kaliteli hizmet almasını görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ
TUSEL Teknik hizmetler sanayi ve ticaret limited şirketi kurulduğu günden bu güne kadar imalatını ve satışı yaptığı ürünlerin tamamında özelikle avrupa menşeili ürünleri kullanarak malzeme ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmuştur. Bu sayede geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarmış ve bunun için ilk günkü heyecanı ile çıtası yüksek tutmaya devam edecektir.  
                 
Telefon

+90 216 507 15 45

Whatsapp

+90 533 731 07 25

E-Posta

info@tusel.com.tr

Adres

Güzelyalı Mah. Acemkızı Sok. (Barbaros Sok.) No:4/B Pendik/İstanbul Faks: 0216 507 16 21

kocaelibelediyesi.png
ict.png
enka.png
istanbulmakina.png
vicem.png
haciogullari.png
vinelli.png
mengiyay.png
taka.png
ares.png
nestech.png
mardincimento.png
sumarine.png
isbir.png
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!