Türkçe
English
Facebook
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
HAKKIMIZDA : 1996 yılında tekne ve deniz araçları üzerinde başlayan denizcilik serüvenimiz 2015 yılında " TUSEL Teknik hizmetler san. tic. ltd. şti " firmasının kurulumu ile her türlü deniz araçlarının elektriksel donatım, imalat, satış ve pazarlama alanlarında kullanıcıya güvenli ve kaliteli kullanım imkanı sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız sadece tekne, yat, gemi gibi deniz araçlarında ihtiyaç duyulan elektrikli cihaz, sistem ve ekipmanların tedariki değil aynı zamanda donatımından kurulumuna kadar anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Tekne, yat, bot ...gibi deniz araçlarında projelendirmeden teslimine kadar her türlü malzeme temini, tedarik, montaj ve sistem kurulumu okulların ilgili bölümlerinden mezun olmuş, piyasada yetişmiş uzman ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ : Müşteri memnuniyetinin kaliteden geçtiğini idrak eden firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet vermek adına yenilikleri takip eden, teknolojik yatırımlara önem veren ve tecrübeli çalışma arkadaşlarını bünyesinde bulundurarak sizlerin hızlı ve kaliteli hizmet almasını görev edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ : TUSEL Teknik hizmetler sanayi ve ticaret limited şirketi kurulduğu günden bu güne kadar imalatını ve satışı yaptığı ürünlerin tamamında özelikle avrupa menşeili ürünleri kullanarak malzeme ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmuştur. Bu sayede geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarmış ve bunun için ilk günkü heyecanı ile çıtası yüksek tutmaya devam edecektir.

Ana Sayfa Hakkımızda

Referanslarımız

İletişim   copyright serdar taylan
Web sayfasının yapımında kullanılan resim ve görseller izinsiz kullanılmaz. İzinsiz kullanımlardan doğacak hak ve yaptırımlarla ilgili davalar İstanbul mahkemelerinde görülecektir. Güzelyalı mh. Acemkızı sk ( barbaros sk. ) no:4/b Pendik/İstanbul TEL : +90 216 507 15 45 - FAKS : +90 216 507 16 21 info@tusel.com.tr